Minecraft CZ/SK OFPmafia.eu Survival Server

(JAVA) IP Adresa serveru: play.ofpmafia.eu / 213.191.117.188:25565 |
(BEDROCK) IP Adresa serveru: play.ofpmafia.eu | Port 19132

 

Proč jsme něco takového vytvořili?

Naše historie začíná kolem září 2021, když jsme vytvořili survival server pro nás a pár přátel, kteří jsme si chtěli zahrát "jen tak" pro zábavu. Po několika dnech jsme zkoušeli, co server zvládne a po úspěšném testu jsme se rozhodli, že server otevřeme pro všechny.
Server byl oficiálně veřejnosti spuštěn na začátku října 2021 jako survival server, který umožňoval hráčům poklidnou hru na komunitním serveru bez výhod typu VIP.

 

Současnost a vize?

Server neustále aktualizujeme na nejnovější verze, což znamená, že u nás vždy veškeré novinky uvidíte mezi prvními i když nemáte legální verzi hry. Neustále cílíme na to, že jsme otevřený komunitní server, kde jsme si všichni zcela rovni, čímž nemáme ani implementované VIP, které ani nikdy u nás neuvidíte.
V současné době provozujeme Survival, Skyblock a Factions server, což znamená, že si každý najde tu správnou mapu.

Můžeme vás ujistit, že náš server VIP  (výhody na úkor druhých) nepodporoval, nepodporuje a nikdy  podporovat nebude.

 

Stručný popis našeho serveru

OFPmafia Minecraft server funguje jako Survival, který nemá zbytečné pluginy, různá omezení a zlepšováky, kazící pravý dojem a zážitek ze hry. Zároveň hráčům přináší téměř neomezené možnosti hraní s ostatními a přáteli. Server je omezený na 20 herních slotů, obsahuje tři základní města, která nabízí hráčům možnosti prozkoumávání, jak jsme stavěli v letech 2011-2012 na původním serveru. Všechny budovy jsou ručně stavěny a žádný schematic v nich nenajdete. Na náš server se zároveň můžou připojit i non-java hráči. Náš herní svět má omezenou velikost, která končí na hranici 6,9k bloků.
Moderátoři zároveň v případě specifické žádosti hráče mohou, ale i nemusí portnout na určitou část světa (NPC vesnice, jeskyně, pouštní pevnosti, apod.).

 

Možnosti některých aktivit na serveru:

  • PvP Arény a Spleef
  • Dvě horské dráhy, průměrná délka jedné jízdy je kolem 2 minut.
  • Systém metra / "tramvají" a možnosti cestování mezi městy - Aktuálně se na podzemním systému pracuje.
  • Nádherná přírodní rezervace - (Pojmenována jako Lom Amerika)
  • Jeskyně - Svět vygenerován na seedu 1.18
  • Galerie, Muzea plná vtipných textů
  • Frakce (Spuštěno 02.5.22)
  • Skyblock (Spuštěno 02.5.22)

 

Na závěr, rádi bychom všechny upozornili, že jsme KOMUNITNÍ server, náš team hraje primárně během volného času a to také platí i o našich spoluhráčích. Chcete si zahrát i s námi, najít správný čas? Přijďte na discord (odkaz zde), najdete zde i ostatní spoluhráče a můžeme i pokecat skrz discord.
Velké poděkování patří naší komunitě z 2011-2012 a za veškeré úchvatné stavby, které jsme společně vytvořili.